Pożyczka dla zadłużonych – gotówka na już! PORADNIK

Czy zadłużenie przeszkadza w otrzymaniu zobowiązania w firmie pożyczkowej? Oczywiście, że nie! Instytucje te nie tylko oferują produkty dla klientów z negatywną historią kredytową, ale zapewniają im również takie same warunki, jakie spełnić muszą pozostali klienci. To oznacza, że pożyczkę dla zadłużonych można dostać nie tylko łatwo, ale również szybko.

Najważniejsze informacje o pożyczce dla zadłużonych

  • Pożyczka dla zadłużonych dostępna jest wyłącznie na dowód. Nie potrzeba żadnych dodatkowych zaświadczeń od pracodawcy, by ją uzyskać.
  • Oferta oferuję gotówkę na już. To najlepszy sposób na szybkie uzyskanie pieniędzy, ponieważ po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku pieniądze trafiają na konto już po kilkunastu minutach. Sam proces rozpatrywania wniosku nie jest długi.
  • Chwilówki dla zadłużonych oferują maksymalnie 2000 zł (tylko nieliczne firmy mają oferty z kwotami większymi) na okres od 30 do 120 dni.

Jaka oferta będzie najkorzystniejsza?

Każdy, kto posiada zadłużenia doskonale rozumie, jak ważne jest, by wybrać ofertę maksymalnie dopasowaną do możliwości i indywidualnej sytuacji finansowej. Oprócz oprocentowania i dogodnego wyznaczenia terminu spłaty, warto zwrócić uwagę także na koszty pozaodsetkowe oraz możliwość przedłużenia okresu kredytowania bez ponoszenia olbrzymich kosztów.

Gotówka na już bezpiecznie i szybko!

Pożyczanie od firm pożyczkowych nie wiąże się z niebezpieczeństwem. Wprowadzenie ustawy antylichwiarskiej sprawiło, że działalność instytucji finansowych jest coraz precyzyjniej regulowana. Pożyczkodawcy nie mogą narzucać wysokości kosztów pozaodsetkowych wyższych, niż wskazane są w ustawie. Firmę udzielającą pożyczki dla zadłużonych można założyć wyłącznie z kapitałem w wysokości 200 000 zł. Ryzyko padnięcia ofiarą oszustwa i wynikających z tego strat finansowych jest minimalne.